ulica: Młodocin Mniejszy 29

kod pocztowy: 26-624

miasto: Kowala

telefon:486101064

             698011407

             608489207

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

adres strony WWW: Płyty warstwowe PIR

 

Nasza marka PUH Klementyna Matracka zajmuje się produkcją, sprzedażą i dystrybucją płyt PIR obiektów budowlanych z wymienionej płyty warstwowej jak i wynajem tych obiektów.

Nasze przedsiębiorstwo działa sprawnie długi okres w branży budowlanej

W asortymencie płyt warstwowych posiadamy: płyty ścienne pir, płyty chłodnicze pir, warstwowe płyty dachowe.
Produkty te są często wykorzystywane do montażu ścian, dachów a także innych części konstrukcyjnych w branży budowlanej. Załączone w ofercie płyty warstwowe dostępne są w wielu wariantach przetłoczeń grubości i kolorów.
Nasza firma wykonuje płyty na specjalne zamówienia, każdą płytę możemy przyciąć pod odpowiedni wymiar. Cały oferowany przez nas towar jest dostępny od ręki.

Firma Matracka.pl specjalizuje się również w produkcji obiektów budowlanych z wymienionych wcześniej płyt. Posiadamy w ofercie kontenery budowlane, stróżówki i pawilony handlowe.Każdy z budynków posiada możliwość wyposażenia w instalację elektryczną okna i toalety.
Obiekty z płyt warstwowych mamy zarówno na sprzedaż jak i na wynajem na czas określony.
Dobra opinia o nas jest dla nas bardzo ważna, dlatego też produkujemy nasze produkty z {najdokładniejszą precyzją|najwyższą starannością i oferujemy konstruktywne doradztwo. Zasięg naszej działalności obejmuje cały Kraj.

Zapraszamy do obejrzenia naszej oferty oraz kontaktu naszym handlowcem.